Winkelvloeroppervlak detailhandel 2015 (wvo)

GebiedDagelijkse goederenNiet-dagelijkse goederenLeeg standTotaal detail-handel
Amsterdamseweg Noord02.9603813.341
Amsterdamseweg Zuid1.4381.3505373.325
Bankrashof2.0151.2901403.445
Beerebijt45950140
Bourgondischelaan99700997
Karel Doormanweg601100170
Kostverlorenhof3.0741.3303254.729
Rembrandtweg Noord92283201.754
Rembrandtweg-Zonnestein2402000440
Stadshart3.79233.37612.10149.269
Uilenstede285920377
Verspreide bewinkeling Amstelveen Noord4017252264
Totaal Amstelveen Noord12.90841.80713.53668.254
Augustinuspark793550434
Calvijnlaan-Lindenlaan Oost657150780
Lindenlaan West6601750835
Hueseplein177400217
Oude Dorp701.54301.613
Van der Hooplaan85044001.290
Bovenkerk Dorp01900190
Groenhof3.2571.045814.383
Bovenkerk Industrieterrein2.02222.9422.44227.406
Middenhoven1.47643601.912
Waardhuizen975903221.387
Westwijk1.9135752062.694
Bedrijventerrein Legmeer02.73002.730
Verspreide bewinkeling Amstelveen Zuid405.19805.238
Totaal Amstelveen Zuid11.58436.4743.05151.109
Verspreide bewinkeling buiten bebouwde kom01.17401.174
Totaal24.49279.45516.587120.534
Bron: Locatus 2015 (geactualiseerd door gemeente Amstelveen)