Actuele leegstand situatie gemeente Leusden (maart 2015)
VKPVVO
in aantallenprocentenin aantallenin procenten
Gemeente Leusden2116%28466%
Plaats Leusden1917%26816%
Hamersveldseweg(buurtcentrum)00%00%
Centrum Leusden (kernverzorgend)1013%144711%
De Nieuwe Biezenkamp (wijkcentrum)844%104133%
Maximaplein(wijkcentrum)125%19312%
Verspreide bewinkeling00%00%
Plaats Achterveld213%1658%
Plaats Stoutenburg00%00%
Bron: Locatus en berekening Q&A
Winkelaanbod per plaats in gemeente Leusden
Gemeente LeusdenLeusdenAchterveldStoutenburg
VKPVVOVKPVVOVKPVVOVKPVVO
Dagelijks3492923087672455270
Supermarkten7700666566144000
Speciaalzaken (food)2099817913115270
Parfumerie & Drogisterij71288712880000
Niet dagelijks763236264299461114411975
Tijdschrift & boeken573457340000
Elektronica120912090000
Mode gerelateerd28271727270511200
Sport, fiets & auto9164861353329500
Warenhuizen21329213290000
Bouwmarkten34267342670000
Wonen61984379022191975
Tuin & dier1017404817199220500
Overig12207091360371000
Totaal (excl. Leegstand)11041654943871313189631045
Bron: Locatus