Variant 2: actief zoekenden plus verscholen vraag

Parameters Voorraad: 253 woningen (actueel bestand woningen) Mutatiegraad: 8,2% (cijfers ‘14, ‘15, ’16, q1q2 ‘17) Scheefwoners: 15% (visitatierapport), mutatie 1/3 * 8,2% Finishers (sterfte, verpleeghuis) per jaar: 0,8% (gemiddeld NL) Doorstromers binnen mutaties: 17% (jaarverslag ‘14, ‘15)
Input variant Economische of maatschappelijke binding Inkomen tot €40.000 Actief (alleen zij die reageerden) Verscholen woningvraag (ook middeninkomens)
Zonder toevoegen
Jaar201720182019202020212022202320242026
Voorraad253253253253253253253253253
Scheefwoners383736353433323130
Beschikbaar215216217218219220221222223
Mutatie212121212121212121
Finishers per jaar222222222
Uitstroming part.151515151515151515
Doorstroming444444444
Nieuw
Beschikbaar bij mutatie171717171717171717
Vraag818181818181818181
Geregistreerde vrag515151515151515151
Verscholen vraag303030303030303030
Wachttijd in jaren3,93,93,93,93,93,93,93,93,9
Toevoegen 2x 20 woningen
Jaar201720182019202020212022202320242026
Voorraad253253273273273293293293293
Scheefwoners383736353433323130
Beschikbaar215216237238239260261262263
Mutatie212143232344242424
Finishers per jaar222222222
Uitstroming part.151516161618181818
Doorstroming444444444
Nieuw2020
Beschikbaar bij mutatie171739191940202020
Vraag818161616141414141
Geregistreerde vrag515138383826262626
Verscholen vraag303023232315151515
Wachttijd in jaren3,93,91,42,72,70,91,71,71,7

Tabel bijlage 2: Effectmeting ingrijpen sociale huurmarkt (bronnen: voorraadbestand en toewijzingen GWA, visitatie GWA, CBS, bewerking KAW)