- - Hoofdgroep werken
| kantoor (zonder baliefunctie) | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde kom | buitengebied | aandeel bezoekers | |
| sterk stedelijk | 1,4 | 1,6 | 1,7 | 2,6 | 5% |
| commerciële dienstverlening (kantoor met baliefunctie) | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde kom | buitengebied | aandeel bezoekers | |
| sterk stedelijk | 1,7 | 1,9 | 2,2 | 3,6 | 20% |
| bedrijf arbeidsintensief/bezoekersextensief (industrie, laboratorium, werkplaats) | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde kom | buitengebied | aandeel bezoekers | |
| sterk stedelijk | 1,4 | 1,8 | 2,2 | 2,4 | 5% |
| Opmerking | |||||
| Exclusief vrachtwagenparkeren | |||||
| bedrijf arbeidsextensief/bezoekersextensief (loods, opslag, transportbedrijf) | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde kom | buitengebied | aandeel bezoekers | |
| sterk stedelijk | 0,7 | 0,8 | 0,9 | 1,1 | 5% |
| Opmerking | |||||
| Exclusief vrachtwagenparkeren | |||||
| bedrijfsverzamelgebouw | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde kom | buitengebied | aandeel bezoekers | |
| sterk stedelijk | 0,9 | 1,4 | 1,6 | 2 | |
| Opmerking | |||||
| Gelijkwaardige mix van kantoren (zonder baliefunctie), arbeidsextensieve en arbeidsintensieve bedrijven | |||||
- - Hoofdgroep winkelen en boodschappen
| buurtsupermarkt | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 1,9 | 2,7 | 3,4 | n.v.t. | 89% |
| discountsupermarkt | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 3,3 | 4,9 | 6,5 | n.v.t. | 96% |
| fullservice supermarkt (laag en middellaag prijsniveau) | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 3,1 | 4,6 | 5,4 | n.v.t. | 93% |
| fullservice supermarkt (middelhoog en hoog prijsniveau) | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 3,5 | 4 | 4,9 | n.v.t. | 93% |
| grote supermarkt | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 5,9 | 6,8 | 7,7 | n.v.t. | 84% |
| groothandel in levensmiddelen | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | n.v.t. | 6,4 | 6,4 | n.v.t. | 80% |
| hoofdwinkelcentrum 50.000-100.000 inwoners | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 3,8 | n.v.t. | n.v.t. | n.v.t. | 92% |
| buurt- en dorpscentrum | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | n.v.t. | 3,1 | 3,7 | n.v.t. | 72% |
| wijkcentrum (gemiddeld) | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | n.v.t. | 4,3 | 5,1 | n.v.t. | 79% |
| weekmarkt (bij dorpscentrum) | |||||
| Parkeerkencijfers (per m1 kraam) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 0,2 | 0,2 | 0,2 | n.v.t. | 85% |
| Opmerkingen | |||||
| Indien geen parkeren achter kraam dan + 1,0 pp per standhouder/ er bestaan forse margeverschillen | |||||
| kringloopwinkel | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | n.v.t. | 1,2 | 1,7 | 2,3 | 89% |
| bruin- en witgoedzaken | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 3,7 | 5,6 | 7,4 | 9,3 | 92% |
| woonwarenhuis/woonwinkel | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 1,2 | 1,7 | 1,9 | 2 | 91% |
| meubelboulevard/woonboulevard | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | n.v.t. | 1,9 | 2,3 | n.v.t. | 93% |
| bouwmarkt | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | n.v.t. | 1,8 | 2,3 | 2,5 | 87% |
| tuincentrum | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | n.v.t. | 2,3 | 2,6 | 2,9 | 89% |
| Opmerking | |||||
| Inclusief buitenruimte | |||||
| groencentrum | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | n.v.t. | 2,3 | 2,6 | 2,9 | 89% |
| Opmerking | |||||
| Inclusief buitenruimte | |||||
- - Hoofdgroep cultuur, ontspanning en sport
| bibliotheek | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 0,5 | 0,8 | 1,1 | 1,4 | 97% |
| museum | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 0,4 | 0,6 | 1 | n.v.t. | 95% |
| Opmerking | |||||
| Van deze functie kunnen alleen globale parkeernormen gegeven worden. Er moet een forse marge in | |||||
| acht worden genomen bij de toepassing van deze parkeernormen | |||||
| bioscoop | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 3,2 | 7,9 | 11 | 13,7 | 94% |
| Opmerking | |||||
| 1 zitplaats is circa 3 m2 bvo. Bij bioscopen moet voor het parkeren rekening worden gehouden met een eventuele overlap tussen twee voorstellingen (+40%). De parkeernormen hebben betrekking op de drukste voorstelling op de drukste dag van de drukste maand | |||||
| filmtheater/filmhuis | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 2,6 | 5,2 | 7,7 | 9,9 | 97% |
| Opmerking | |||||
| 1 zitplaats is circa 3 m2 bvo. Bij filmhuizen moet voor het parkeren rekening worden gehouden met een eventuele overlap tussen twee voorstellingen (+20%).De parkeernormen hebben betrekking op de drukste voorstelling op de drukste dag van de drukste maand. | |||||
| theater/schouwburg | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 7,3 | 7,9 | 9,8 | 12 | 87% |
| Opmerking: 100 zitplaatsen is circa 300 m2 bvo | |||||
| bowlingcentrum | |||||
| Parkeerkencijfers (per bowlingbaan) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 1,6 | 2,2 | 2,8 | 2,8 | 89% |
| biljart-/snookercentrum | |||||
| Parkeerkencijfers (per tafel) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 0,9 | 1,1 | 1,4 | 1,8 | 87% |
| dansstudio | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 1,5 | 3,8 | 5,4 | 7,4 | 93% |
| fitnessstudio/sportschool | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 1,9 | 3,4 | 4,7 | 6,5 | 87% |
| fitnesscentrum | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 1,7 | 4,4 | 6,2 | 7,4 | 90% |
| wellnesscentrum (thermen, kuurcentrum, beautycentrum) | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | n.v.t. | n.v.t. | 9,1 | 10,3 | 99% |
| sporthal | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 1,5 | 2,1 | 2,7 | 3,5 | 96% |
| Opmerking: let op bij grotere aantallen bezoekers zijn de parkeernormen te laag. | |||||
| sportzaal | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 1,1 | 1,9 | 2,7 | 3,6 | 94% |
| Opmerking: let op bij grotere aantallen bezoekers zijn de parkeernormen te laag. | |||||
| tennishal | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 0,3 | 0,4 | 0,5 | 0,5 | 87% |
| squashhal | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 1,6 | 2,4 | 2,7 | 3,2 | 84% |
| zwembad overdekt | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bassin) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | n.v.t. | 10,7 | 11,5 | 13,3 | 97% |
| Opmerking: Parkeernormen combinatiezwembad overdekt en openlucht: bereken via verhouding bassin | |||||
| overdekt en openlucht aan de hand van kencijfers overdekt per 100 m2 bassin en kencijfer openlucht | |||||
| per 100 m2 bassin. | |||||
| zwembad openlucht | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bassin) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | n.v.t. | 10,1 | 12,9 | 15,8 | 99% |
| Opmerking: Parkeernormen combinatiezwembad overdekt en openlucht: bereken via verhouding bassin | |||||
| overdekt en openlucht aan de hand van kencijfers overdekt per 100 m2 bassin en kencijfer openlucht | |||||
| per 100 m2 bassin. | |||||
| sportveld | |||||
| Parkeerkencijfers (per hectare netto terrein) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 20 | 20 | 20 | 20 | 95% |
| Opmerking: Van deze functie kunnen alleen globale parkeerkencijfers gegeven worden. | |||||
| Bij het toepassen van deze cijfers moet een forse marge in acht worden genomen. | |||||
| Indoorspeeltuin (kinderspeelhal), gemiddeld en kleiner | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 5,6 | 3,7 | 4,4 | 5,6 | 97% |
| indoorspeeltuin (kinderspeelhal), groot | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 3,5 | 4,3 | 5,3 | 6,1 | 98% |
| indoorspeeltuin (kinderspeelhal), zeer groot | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 3,7 | 4,6 | 5,5 | 12,8 | 98% |
| volkstuin | |||||
| Parkeerkencijfers (per 10 tuinen) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | n.v.t. | 1,3 | 1,4 | 1,5 | 100% |
- - Hoofdgroep horeca en (verblijfs)recreatie
| 1* hotel | |||||
| Parkeerkencijfers (per 10 kamers) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 0,4 | 0,8 | 2,3 | 4,5 | 77% |
| 2* hotel | |||||
| Parkeerkencijfers (per 10 kamers) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 1,4 | 2,2 | 3,9 | 6,3 | 80% |
| 3* hotel | |||||
| Parkeerkencijfers (per 10 kamers) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 2 | 3,1 | 4,7 | 6,8 | 77% |
| 4* hotel | |||||
| Parkeerkencijfers (per 10 kamers) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 3,2 | 4,9 | 6,8 | 9 | 73% |
| 5* hotel | |||||
| Parkeerkencijfers (per 10 kamers) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 5 | 7,6 | 10,1 | 12,6 | 65% |
| café/bar/cafetaria | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 6 | 6 | 6 | n.v.t. | 90% |
| Opmerking: Van deze functie kunnen alleen globale parkeerkencijfers gegeven worden. | |||||
| Bij het toepassen van deze cijfers moet een forse marge in acht worden genomen. | |||||
| restaurant | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 9 | 9 | 13 | n.v.t. | 80% |
| Opmerking: Van deze functie kunnen alleen globale parkeerkencijfers gegeven worden. | |||||
| Bij het toepassen van deze cijfers moet een forse marge in acht worden genomen. | |||||
| discotheek | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 6,1 | 12,3 | 18,4 | 20,8 | 99% |
- - Hoofdgroep gezondheidszorg en sociale voorzieningen
| huisartsenpraktijk (-centrum) | |||||
| Parkeerkencijfers (per behandelkamer) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 2,1 | 2,5 | 3 | 3,3 | 57% |
| apotheek | |||||
| Parkeerkencijfers (per apotheek) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 2,3 | 2,8 | 3,2 | n.v.t. | 45% |
| fysiotherapiepraktijk (-centrum) | |||||
| Parkeerkencijfers (per behandelkamer) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 1,3 | 1,5 | 1,8 | 2 | 57% |
| consultatiebureau | |||||
| Parkeerkencijfers (per behandelkamer) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 1,3 | 1,6 | 1,9 | 2,2 | 50% |
| Tandartsenpraktijk (-centrum) | |||||
| Parkeerkencijfers (per behandelkamer) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 1,6 | 2 | 2,4 | 2,7 | 47% |
| gezondheidscentrum | |||||
| Parkeerkencijfers (per behandelkamer) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 1,6 | 1,9 | 2,2 | 2,5 | 55% |
| crematorium | |||||
| Parkeerkencijfers (per (deels) gelijktijdige plechtigheid) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | n.v.t. | n.v.t. | 30,1 | 30,1 | 99% |
| begraafplaats | |||||
| Parkeerkencijfers (per (deels) gelijktijdige plechtigheid) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | n.v.t. | n.v.t. | 31,6 | 31,6 | 97% |
| religiegebouw | |||||
| Parkeerkencijfers (per zitplaats) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 0,2 | 0,2 | 0,2 | n.v.t. | |
| Opmerking: Van deze functie kunnen alleen globale parkeerkencijfers gegeven worden. | |||||
| Bij het toepassen van deze cijfers moet een forse marge in acht worden genomen. | |||||
| Verpleeg- en verzorgingstehuis | |||||
| Parkeerkencijfers (per wooneenheid) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 0,6 | 0,6 | 0,6 | n.v.t. | 60% |
| Opmerking: Van deze functie kunnen alleen globale parkeernormen gegeven worden. | |||||
| Bij het toepassen van deze cijfers moet een forse marge in acht worden genomen. | |||||
| Parkeernorm is inclusief parkeren voor personeel. | |||||
- - Hoofdgroep onderwijs
| kinderdagverblijf (creche) | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 m2 bvo) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 0,9 | 1,1 | 1,2 | 1,5 | 0% |
| Opmerking: exclusief kiss & ride én parkeren tbv halen en brengen kinderen. | |||||
| Zie berekeningsmethodiek ASVV 2012 | |||||
| basisonderwijs | |||||
| Parkeerkencijfers (per leslokaal) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 0,8 | 0,8 | 0,8 | 0,8 | |
| Opmerking: exclusief kiss & ride én parkeren tbv halen en brengen kinderen. Zie berekeningsmethodiek ASVV 2012 | |||||
| middelbare school | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 leerlingen) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 3,3 | 4 | 4,3 | 4,9 | 11% |
| Opmerking: bezoekers zijn leerlingen | |||||
| ROC | |||||
| Parkeerkencijfers (per 100 leerlingen) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 4,2 | 4,6 | 5 | 5,9 | 7% |
| Opmerking: bezoekers zijn leerlingen | |||||
| avondonderwijs | |||||
| Parkeerkencijfers (per 10 studenten) | |||||
| centrum | schil centrum | rest bebouwde | buitengebied | aandeel | |
| kom | bezoekers | ||||
| sterk stedelijk | 4 | 5 | 6 | 10,5 | 95% |
| Opmerking: bezoekers zijn studenten | |||||