Werkelijk te realiseren woningen (bod/woondeal-aantal)Aantal sociale huurwoningen (bruto*)Aantal huurwoningen van sociale huurgrens tot € 1.000 per maandAantal koopwoningen tot betaalbaarheids-grens (€ 355.000)Betaalbaarheid totaalAantal woningen door woning-corporatiesTotaal ambities nieuwbouw woningen
Aalten75021950251520128985
Berkelland875266474007132911.160
Bronckhorst1.000300453106553002.200
Doetinchem2.4706741838651.7226442.800
Oost Gelre895263144216981951.265
Oude IJsselstreek1.500450754841.0094522.250
Winterswijk90031866220604294950
Totaal8.3902.490 (30%)480 (6%)2.951 (35%)5.921 (71%)2.304 (27%)11.433