| Investeringen | |||||
| Jaar | Vrijverval variant 1 | Vrijverval variant 2 | Persleidingen | Gemalen | Klimaat |
| 2023 | € 1.170.000 | € 1.170.000 | € 401.000 | ||
| 2024 | € 1.170.000 | € 1.170.000 | € 265.000 | ||
| 2025 | € 1.750.000 | € 1.370.000 | € 404.000 | € 250.000 | |
| 2026 | € 1.750.000 | € 1.370.000 | € 388.000 | € 250.000 | |
| 2027 | € 1.750.000 | € 1.370.000 | € 117.000 | € 250.000 | |
| 2028 | € 1.750.000 | € 1.370.000 | € 108.000 | € 250.000 | |
| 2029 | € 1.750.000 | € 1.370.000 | € 281.000 | € 250.000 | |
| 2030 | € 1.750.000 | € 1.370.000 | € 281.000 | € 250.000 | |
| 2031 | € 1.750.000 | € 1.370.000 | € 281.000 | € 250.000 | |
| 2032 | € 1.750.000 | € 1.370.000 | € 281.000 | € 250.000 | |
| 2033 | € 1.750.000 | € 1.370.000 | € 281.000 | € 250.000 | |
| 2034 | € 1.750.000 | € 1.370.000 | € 281.000 | € 250.000 | |
| 2035 | € 2.240.000 | € 1.740.000 | € 281.000 | ||
| 2036 | € 2.240.000 | € 1.740.000 | € 281.000 | ||
| 2037 | € 2.240.000 | € 1.740.000 | € 281.000 | ||
| 2038 | € 2.240.000 | € 1.740.000 | € 308.000 | € 281.000 | |
| 2039 | € 2.240.000 | € 1.740.000 | € 281.000 | ||
| 2040 | € 2.240.000 | € 1.740.000 | € 281.000 | ||
| 2041 | € 2.240.000 | € 1.740.000 | € 281.000 | ||
| 2042 | € 2.240.000 | € 1.740.000 | € 281.000 | ||
| 2043 | € 2.240.000 | € 1.740.000 | € 281.000 | ||
| 2044 | € 2.240.000 | € 1.740.000 | € 281.000 | ||
| 2045 | € 3.080.000 | € 2.410.000 | € 281.000 | ||
| 2046 | € 3.080.000 | € 2.410.000 | € 281.000 | ||
| 2047 | € 3.080.000 | € 2.410.000 | € 281.000 | ||
| 2048 | € 3.080.000 | € 2.410.000 | € 564.000 | € 281.000 | |
| 2049 | € 3.080.000 | € 2.410.000 | € 564.000 | € 281.000 | |
| 2050 | € 3.080.000 | € 2.410.000 | € 564.000 | € 281.000 | |
| 2051 | € 3.080.000 | € 2.410.000 | € 564.000 | € 281.000 | |
| 2052 | € 3.080.000 | € 2.410.000 | € 564.000 | € 281.000 | |
| 2053 | € 3.080.000 | € 2.410.000 | € 564.000 | € 281.000 | |
| 2054 | € 3.080.000 | € 2.410.000 | € 564.000 | € 281.000 | |
| 2055 | € 3.610.000 | € 2.820.000 | € 564.000 | € 281.000 | |
| 2056 | € 3.610.000 | € 2.820.000 | € 564.000 | € 281.000 | |
| 2057 | € 3.610.000 | € 2.820.000 | € 564.000 | € 281.000 | |
| 2058 | € 3.610.000 | € 2.820.000 | € 230.000 | € 281.000 | |
| 2059 | € 3.610.000 | € 2.820.000 | € 230.000 | € 281.000 | |
| 2060 | € 3.610.000 | € 2.820.000 | € 230.000 | € 281.000 | |
| 2061 | € 3.610.000 | € 2.820.000 | € 230.000 | € 281.000 | |
| 2062 | € 3.610.000 | € 2.820.000 | € 230.000 | € 281.000 | |
Bijlage 9
Bijlage 9 Programma Stedelijk Water 2024-2028
Investeringen
Onderdeel van Programma Stedelijk Water 2024-2028
Bewaren kan ook zonder account
Houd art. Bijlage 9 bij de hand
Met een gratis account kun je dit artikel bewaren, tekst markeren en jezelf overhoren. Dat werkt op je laptop en op je telefoon.
- Geen reclame
- Je markeringen blijven van jou
- Werkt op je telefoon