Winkelvloeroppervlak detailhandel 2007 - 2012 (wvo)

20072012
GebiedDagelijkse goederenNiet-dagelijkse goederenTotaal detail-handelDage-lijkse goederenNiet-dagelijkse goederenTotaal detail-handel
Amsterdamseweg Noord353.3353.370503.2823.332
Amsterdamseweg Zuid1.5911.7043.2951.8311.2043.035
Bankrashof1.6851.3963.0811.8721.2223.094
Beerebijt01601600115115
Bourgondischelaan74990839997701.067
Karel Doormanweg135111246115111226
Kostverlorenhof2.9491.0914.0403.1041.2814.385
Rembrandweg Noord6538871.5407299231.652
Rembrandtweg-Zonnestein03683680377377
Stadshart4.19144.88949.0804.76745.28950.056
Uilenstede2638334628592377
Verspreide bewinkeling Amstelveen Noord150411561130285415
Totaal Amstelveen Noord12.40154.52566.92613.88054.25168.131
Augustinuspark9034943979349428
Calvijnlaan-Lindenlaan Oost066766775684759
Lindenlaan West576349925577165742
Hueseplein1073104172240224
Oude Dorp01.6621.66201.5601.560
van der Hooplaan7975841.3818035791.382
Bovenkerk Dorp706547240430430
Groenhof2.7951.3514.1462.8721.1153.987
Bovenkerk Industrieterrein1.83420.10021.9342.01723.55625.573
Middenhoven1.2233691.5921.4844381.922
Waardhuizen1.0722211.2931.1571411.298
Westwijk1.6426932.3351.9606832.643
Bedrijventerrein Legmeer02.7192.71902.7602.760
Verspreide bewinkeling Amstelveen Zuid3726.4866.8582755.9936.268
Totaal Amstelveen Zuid10.57836.51447.09211.52338.45349.976
Verspreide bewinkeling buiten bebouwde kom1211.2651.3861218901.011
Totaal23.10092.304115.40425.52493.594119.118
Gemiddeld wvo186285258204310279
Wvo per 1.000 inwoners1.4611.429
Bron: Locatus 2007-2012