Koopkrachtbinding Amstelveen in %

Dagelijkse artikelenNiet dagelijkse artikelen
2004201420042014
Amstelveen88847255
Amsterdam9111525
Aalsmeer122
Diemen
Hoofddorp112
Ouder-Amstel11
Uithoorn122
Almere1
Buiten regio2265
Internet18
Totaal100100100100
Bron: OIS Amsterdam augustus 2015

Koopkrachttoevloeiing Amstelveen in %

HerkomstInwonertal (2020)Dagelijkse artikelenStandaardconsumenten
200420142014
Amsterdam zuid133.810222.676
Amsterdam zuidoost84.60011846
Amsterdam nw west141.40011.414
Amsterdam west131.200-
Aalsmeer31.70032634
Ouder-Amstel13.10011111.441
Diemen27.2001272
Uithoorn29.90013897
Subtotaal8.180
Toevloeiing elders + toerisme + 20%1.636
Totaal9.816
Bron: OIS Amsterdam augustus 2015
HerkomstInwonertal (2020)Niet-dagelijkse artikelenStandaardconsumenten
200420142014
Amsterdam zuid133.810668.028
Amsterdam zuidoost84.600543.384
Amsterdam nw west141.400457.070
Amsterdam west131.200111.312
Aalsmeer31.70012134.121
Ouder-Amstel13.10031233.013
Diemen27.200651.360
Uithoorn29.90021195.681
Subtotaal33.969
Toevloeiing elders + toerisme + 30%10.190
Totaal44.159
Bron: OIS Amsterdam augustus 2015
Koopkrachttoevloeiing:
Dagelijkse artikelen:9.816 / 92.300 = 11%
Niet dagelijkse artikelen:44.159 / 92.300 = 48%